ČO JE FAMILY EXPERT

Vo FamilyExpert poskytujeme odborné služby zamerané na starostlivosť o deti po rozchode rodičov. Venujeme sa téme ako vychovávať deti po rozchode. Ako to čo najlepšie urobiť v prípade výlučnej, striedavej, či spoločnej osobnej starostlivosti. Ako to zladiť, keď sa obaja rodičia majú záujem podieľať na výchove dieťaťa a pracovať na dobrom vzťahu s dieťaťom. Kladieme si otázku, čo je vhodné a dobré pre dieťa vzhľadom na jeho potreby a vek. V centre našej odbornej pozornosti je dieťa a jeho potreby, vývin, ľahkosti i ťažkosti vzhľadom na rozchod rodičov. Našou snahou je vytvárať deťom také podmienky, aby mohli spokojne vyrásť do zdravej dospelosti.

Pridaj sa k odberu užitočných informácií

Nahlás si odber nášho newsletteru a buď včas informovaný o podujatiach, novinkách a možnostiach od Family Expert. Ak sa Ti nebude páčiť táto služba, svoje rozhodnutie môžeš kedykoľvek zmeniť.

Náš príbeh

prečo vznikol FamilyExpert

Pre mňa boli vzťahy a duševné prežívanie detí v rodine vždy zaujímavá téma. Či už osobne alebo profesne ma dopad negatívnej udalosti a jeho následné zmierňovanie veľmi zaujímalo. A ako to býva, život mi dal príležitosť zúročiť moje odborné skúsenosti v reálnej, súkromnej praxi. Čiže mojej rodine. Tam, kde to bolí najviac, tam, kde je človek najzraniteľnejší. Tam, kde zároveň najviac rastie. Ja som mala možnosť vyrásť vďaka rozvodu a nastavovaniu starostlivosti o spoločné dve deti.

Následné stretnutie môjho súčastného manžela a rozhodnutie pre život s ďalšími troma deťmi ma vedú k hlbšiemu pochopeniu zákutí detskej duše a jej potrieb pre zdravý vývin. Aktuálne žijeme v spoločnej domácnosti s manželom Martinom, našimi troma deťmi Esterkou, Eliáškom a Violetkou každý druhý týždeň žijú s nami aj Kubko a Hanka z môjho prvého manželstva.

Žijeme zdravé vzťahy aj po rozvode a dovolím si tvrdiť, že naše deti sú spokojné. No nie je to samozrejmé. Veľa sme sa naučili, veľa sme pochopili, veľa vyskúšali. A našu skúsenosť podporenú štúdiom potrieb jednotlivých členov rodiny v situácii po rozvode vám ponúkame prostredníctvom služieb FamilyExperta. Experta na výchovu detí po rozvode.

Návrat hore
Oznámenie o súboroch cookie WordPress od Real Cookie Bannera