KLUB MATIEK

Vitaj, drahá žena. Túto sekciu sme pripravili výlučne pre teba, aby si sa mohla cítiť bezpečne a boli ti zodpovedané otázky ohľadom tvojich detí a situácii, v ktorej sa aktuálne nachádzate. Samy sme si prešli rozchodom a ponúkame naše odborné vedomosti odskúšané na vlastnej koži s deťmi, priamo tebe. Sme presvedčení, že rodičia chcú to najlepšie pre svoje dieťa a preto si tu. Na stránkach FamilyExperta máme v centre pozornosti deti.

Priestor určený špeciálne pre ženy

Ako sa vraví, nikto učený z neba nespadol a zaujímať sa o záležitosti, na ktorých ti záleží je nanajvýš v poriadku. Starostlivosť o rodinu nie je ako opraviť auto, no nie je to ani raketová veda :-). Existujú určité pravidlá, vzťahy a dopady udalostí aj v emóciách, či rodinných situáciách. Jednoducho rozchod, či rozvod spúšťa určité procesy u teba, u bývalej ženy, u detí.

Ovplyvňuje to emócie, rozmýšľanie, postoje a najmä vzájomné vzťahy. Nie je ľahké sa v tom vyznať, no na to sme tu my, aby sme ti pomohli sa zorientovať. Máš niekoľko možností, ako sa dozvedieť viac o tom, čo sa deje, ako aj o tom, čo sa dá s tým robiť. Čo máš v rukách ty a čo je teraz tvoja úloha. Kde si potrebný a kde to bude aj prijaté a ocenené. Veľa informácií dostaneš prostredníctvom videí, tak neváhaj a kúp si ich. Ak by ti to nestačilo a chcel by si viac, objednaj sa na konzultáciu.

Aby dobre bolo tebe i deťom

Alebo ťa zaujíma, čo ťa ešte ďalej čaká, ako sa to bude vyvíjať? Čo si bude všetko striedavka vyžadovať od teba?

Či sa pozrieme na pocit viny a hanby zo zlyhania? Áno, aj toto všetko sa deje pod povrchom a vieme to iba my.

Pripravili sme pre teba webináre, kurzy, živé aj online skupiny. Ak by si potrebovala individuálnu konzultáciu, tak tú vieme mať diskrétne, v prostredí, kde sa cítiš dobre, stačí pripojenie a telefón alebo počítač.

Objednaj sa teraz. Vyber si čas, ktorý ti najviac vyhovuje a rozhodni ty o tom, ako bude tvoja rodina v striedavke vyzerať.

Každý rodič túži dať deťom to najlepšie. Tak neváhaj a objednaj sa na konzultáciu a ujasni si, či to, čo dávaš, je to, čo tvoje deti potrebujú pre ich zdravý duševný vývin v tejto situácii.

Otázky na ktoré u nás môžeš nájsť odpovede

Návrat hore
Oznámenie o súboroch cookie WordPress od Real Cookie Bannera