PORADŇA PRE RODIČOV​

Poradňa FamilyExert je tu pre rodičov, ktorí už vedia, že ako partneri to spoločne nedali. No ako rodičia by radi urobili to najlepšie, čo sa dá. A že sa dá, tak to vieme my. Vždy je možné zlepšiť podmienky dieťaťa. Urobiť také rozhodnutia, vďaka ktorým bude deťom po rozchode rodičov lepšie. Stačí sa objednať.

Pre koho je určená

Poradňa FamilyExpert je tu pre rodičov, matky a otcov, ktorí sa už rozhodli, že spolu ďalej nebudú žiť, no stále sa chcú obaja podieľať na výchove detí a rozvíjať svoj vzťah s ďetmi. Nastaviť nový rodinný systém po rozchode nie je samozrejmé ani ľahké. Má určité špecifiká. Zavedením zmysluplného systému, dôsledným opatrením potrieb detí, či podpory rodiča v jeho novej situácii dokážeme spoločne zmierniť negatívny dopad rozchodu rodičov na prežívanie detí. Zmiernenie dopadu znamená zlepšenie duševného prežívania a to má za následok menšie výkyvy nálad, zmiernenie plačlivosti (strachov, úzkosti) u menších detí, jemnejší priebeh puberty (menej odporu a viacej spolupráce), lepšie zvládanie inej záťaže (škola, šport). Poradňa je tu na to, aby sa deťom ľahšie žilo v novej rodine a mohli tak byť duševne aj telesne odolnejšie, zdravšie.

Ako a kde prebieha

Konzultácie prebiehajú online alebo osobne. Spoločne si dohodneme termín a v náš spoločný čas sa pripojíme prostredníctvom aplikácie ZOOM alebo Gmeet. Počas konzultácie si spoločne diskrétne a dôverne prejdeme vašu situáciu, v ktorej sa vaša rodina nachádza. Prídeme na to, čo by v nej jednotliví členovia potrebovali. Zameriame sa na potreby detí a objasníme si dôvod aktuálneho prežívania ako aj spôsob lepšieho zvládania. Povieme si, čo by dieťa potrebovalo od vás a čo je reálne pre neho uskutočniť, aby sme minimalizovali negatívny dopad rozchodu rodičov. V prípade, že si zvolíte osobné stretnutie, tak toto bude prebiehať v Bratislave.

Kto bude na stretnutí

Na stretnutie je možné sa objednať ako matka, tak otec samostatne. Nie je podmienka zúčastnenia oboch rodičov, obzvlášť ak je ich vzťah konfliktný a napätý. Dôležité je, aby bol na stretnutí rodič, ktorý má skutočný záujem konať v mene dobra pre dieťa. Lebo aj malá zmena na tej strane, na ktorej je zmena možná, má pre dieťa veľký význam. Samozrejme, je možné uskutočniť stretnutie aj s oboma rodičmi, prípadne jedným rodičom a druhým náhradným rodičom, ktorý žije v domácnosti s dieťaťom a má záujem sa angažovať v procese ozdravenia prostredia pre dieťa.

Ako sa objednať

Objednaj sa na konzultáciu online cez náš rezervačný systém, vyber si čas a experta, ktorý ti najviac vyhovuje. V prípade nejastností, či otázok nás môžeš kontaktovať mailom, či telefonicky.

Telefonická konzultácia

Vyber si čas, kedy Ti vyhovuje mať odborníka na telefóne a skonzultuj s ním všetko potrebné.

25
30 minút
  • Odborné poradenstvo
  • Zodpovedané otázky
  • Odporúčenie čo ďalej robiť
Objednané stretnutie je možné jedenkrát bezplatne presunúť. V prípade zrušenia náhradného termínu si účtujeme poplatok 100% zo sumy konzultácie.

Video konzultácia

Doma, v práci, kdekoľvek máš súkromie a internetové pripojenie sa dokážeme virtuálne stretnúť.

60
90 minút
  • Tipy a triky, čo so situáciou
  • Tvoje porozumenie dieťaťa
  • Nádej a inšpirácia do budúcnosti
Objednané stretnutie je možné jedenkrát bezplatne presunúť. V prípade zrušenia náhradného termínu si účtujeme poplatok 100% zo sumy konzultácie.
Google Meet

Osobná konzultácia

Preferuješ osobné stretnutie? Nech sa páči, stretnime sa. Vyber si termín a vidíme sa v Bratislave.

75
90 minút
  • Nákres rodinnej situácie
  • Vhľad do prežívania dieťaťa
  • Tipy a triky ako postupovať
Objednané stretnutie je možné jedenkrát bezplatne presunúť. V prípade zrušenia náhradného termínu si účtujeme poplatok 100% zo sumy konzultácie.

Služby, ktoré pripravujeme

Návrat hore
Oznámenie o súboroch cookie WordPress od Real Cookie Bannera