KLUB OTCOV

Vitaj na stránkach FamilyExperta. Si hlava rodiny? Či krk? Nech už to je akokoľvek, si otec. A otec je nezastúpiteľný. Je potrebný a dôležitý. V živote detí – v ich duševnom prežívaní, ako aj vo svete. Keďže si sa dopracoval až sem, na tieto stránky, tak si dovolím tvrdiť, že ti záleží na vzťahu k deťom, alebo k tvojej novej rodine. Pravdepodobne máš prianie robiť veci dobre a snáď trocha váhaš, ako to celé urobiť. Vitaj, si tu správne.

Priestor určený špeciálne pre mužov

Ako sa vraví, nikto učený z neba nespadol a zaujímať sa o záležitosti, na ktorých ti záleží je nanajvýš v poriadku. Starostlivosť o rodinu nie je ako opraviť auto, no nie je to ani raketová veda :-). Existujú určité pravidlá, vzťahy a dopady udalostí aj v emóciách, či rodinných situáciách. Jednoducho rozchod, či rozvod spúšťa určité procesy u teba, u bývalej ženy, u detí.

Ovplyvňuje to emócie, rozmýšľanie, postoje a najmä vzájomné vzťahy. Nie je ľahké sa v tom vyznať, no na to sme tu my, aby sme ti pomohli sa zorientovať. Máš niekoľko možností, ako sa dozvedieť viac o tom, čo sa deje, ako aj o tom, čo sa dá s tým robiť. Čo máš v rukách ty a čo je teraz tvoja úloha. Kde si potrebný a kde to bude aj prijaté a ocenené. Veľa informácií dostaneš prostredníctvom videí, tak neváhaj a kúp si ich. Ak by ti to nestačilo a chcel by si viac, objednaj sa na konzultáciu.

Ako nastaviť systém, aby dobre bolo

Môžeš sa poradiť ohľadom praktických záležitostí AKO nastaviť systém, aby v ňom bolo dobre tebe aj tvojim deťom.
A možeš si nechať poradiť, čo robiť, ak niečo u vás nejde tak, ako by si si prial.

Napríklad ako podporiť vzájomný vzťah s deťmi, hoci spolu trávite menej času, či ako ostať angažovaný, hoci bývalá partnerka má inú predstavu čo by si mal robiť.

Objednaj sa teraz. Vyber si čas, ktorý ti najviac vyhovuje a rozhodni ty o tom ako bude striedavka pre tvoje deti vyzerať. Konzultáciu budeme mať diskrétne, v prostredí, kde ti to najviac vyhovuje, stačí pripojenie a telefón, alebo počítač.

Každý rodič túži dať deťom to najlepšie. Tak neváhaj a objednaj sa na konzultáciu a ujasni si, či to, čo dávaš, je to, čo tvoje deti naozaj v tejto chvíli od teba potrebujú.

Otázky na ktoré u nás môžeš nájsť odpovede

Návrat hore
Oznámenie o súboroch cookie WordPress od Real Cookie Bannera